Componenta Consiliului de Administratie al Liceului Tehnologic “ Constantin Cantacuzino” Baicoi

An scolar 2019-2020

  1. CIUREA ISABELA ELENA- director –PRESEDINTE
  2. ILIE GABRIELA- reprezentant- cadre didactice
  3. ROTARU CRISTINA – reprezentant- cadre didactice
  4. SANDU SILVIA- reprezentant- cadre didactice
  5. OLTEANU RALUCA- reprezentant- cadre didactice
  6. NEGURA DAN- reprezentant- cadre didactice
  7. NISTORESCU MARIUS – reprezentant Consiliul Local Baicoi
  8. SPIRIDON DANIEL- reprezentant Consiliul Local Baicoi
  9. STATE MARIAN- reprezentant Consiliul Local Baicoi
  10. STOICESCU RALUCA- reprezentant primar
  11.  SUBA CATALIN- reprezentant parinti
  12.  PARVU LUMINITA- reprezentant parinti
  13. CERNICA ALEXANDRA- reprezentant elevi

Observator din partea sindicatului: PROF. Olteanu Adrian

An scolar 2018-2019

  1. CIUREA ISABELA ELENA- director –PRESEDINTE
  2. ILIE GABRIELA- reprezentant- cadre didactice
  3. ROTARU CRISTINA – reprezentant- cadre didactice
  4. SANDU SILVIA- reprezentant- cadre didactice
  5. OLTEANU RALUCA- reprezentant- cadre didactice
  6. NEGURA DAN- reprezentant- cadre didactice
  7. NISTORESCU MARIUS – reprezentant Consiliul Local Baicoi
  8. SPIRIDON DANIEL- reprezentant Consiliul Local Baicoi
  9. STATE MARIAN- reprezentant Consiliul Local Baicoi
  10. STOICESCU RALUCA- reprezentant primar
  11. BADEA MIHAELA- reprezentant parinti
  12. TANASESCU CRISTINA- reprezentant parinti
  13. CISMARU ROXANA-reprezentant elevi

Observator din partea sindicatului: PROF. Olteanu Adrian

An scolar 2017-2018

(Incepand cu 29.01.2018)

  1. CIUREA ISABELA ELENA- director –PRESEDINTE
  2. ILIE GABRIELA- reprezentant- cadre didactice
  3. ROTARU CRISTINA – reprezentant- cadre didactice
  4. SANDU SILVIA- reprezentant- cadre didactice
  5. OLTEANU RALUCA- reprezentant- cadre didactice
  6. NEGURA DAN- reprezentant- cadre didactice ( de la structuri)
  7. NISTORESCU MARIUS – reprezentant Consiliul Local Baicoi
  8. SOIRIDON DANIEL- reprezentant Consiliul Local Baicoi
  9. STOICESCU RALUCA- reprezentant primar
  10. IONITA MARILENA- reprezentant agenti economici
  11. TANASESCU CRISTINA- reprezentant agenti economici
  12.  SCHIOPU DAN-reprezentant agenti economici
  13. BADEA MIHAELA- reprezentant parinti

Observator din partea sindicatului: PROF. Olteanu Adrian 

Reprezentant elevi: ALDEA PATRICIA- Clasa a XII-a D

(Incepand cu 06.09.2017)

  1. CIUREA ISABELA ELENA- director –PRESEDINTE
  2. ILIE GABRIELA- reprezentant- cadre didactice
  3. ROTARU CRISTINA – reprezentant- cadre didactice
  4. SANDU SILVIA- reprezentant- cadre didactice
  5. OLTEANU RALUCA- reprezentant- cadre didactice
  6. NEGURA DAN- reprezentant- cadre didactice ( de la structuri)
  7. NISTORESCU MARIUS – reprezentant Consiliul Local Baicoi
  8. ANGHELACHE FLORIN- reprezentant Consiliul Local Baicoi
  9. STROILESCU MIHAELA- reprezentant primar
  10. IONITA MARILENA- reprezentant agenti economici
  11. TANASESCU CRISTINA- reprezentant agenti economici
  12. COJOCARU IONUT-reprezentant agenti economici
  13. BADEA MIHAELA- reprezentant parinti

Observator din partea sindicatului: PROF. Olteanu Adrian 

Reprezentant elevi: ALDEA PATRICIA- Clasa a XII-a D

An scolar 2016-2017

(Incepand cu 17.03.2017)

  1. CIUREA ISABELA ELENA- director –PRESEDINTE
  2. ILIE GABRIELA- reprezentant- cadre didactice
  3. RISTACHE DANA- reprezentant- cadre didactice
  4. SANDU SILVIA- reprezentant- cadre didactice
  5. OLTEANU RALUCA- reprezentant- cadre didactice
  6. NEGURA DAN- reprezentant- cadre didactice ( de la structuri)
  7. NISTORESCU MARIUS – reprezentant primar
  8. STATE MARIAN – reprezentant Consiliul Local Baicoi
  9. ANGHELACHE FLORIN- reprezentant Consiliul Local Baicoi
  10. IONITA MARILENA- reprezentant agenti economici
  11. TANASESCU CRISTINA- reprezentant agenti economici
  12. – reprezentant agenti economici
  13. BADEA MIHAELA- reprezentant parinti

Observator din partea sindicatului: PROF. Olteanu Adrian 

Reprezentant elevi: SMOLEANU RUXANDRA- Clasa a XII-a D

DECIZIA DE CONSTITUIRE- aici

 An scolar 2016-2017

(07.09.2016-8.12.2016)

  1. CIUREA ISABELA ELENA- director –PRESEDINTE
  2. ILIE GABRIELA- reprezentant- cadre didactice
  3. RISTACHE DANA- reprezentant- cadre didactice
  4. SANDU SILVIA- reprezentant- cadre didactice
  5. OLTEANU RALUCA- reprezentant- cadre didactice
  6. NEGURA DAN- reprezentant- cadre didactice ( de la structuri)
  7. FENIC SILVIU – reprezentant primar
  8. STATE MARIAN – reprezentant Consiliul Local Baicoi
  9. ANGHELACHE FLORIN- reprezentant Consiliul Local Baicoi
  10. IONITA MARILENA- reprezentant Consiliul Local Baicoi
  11. CAMPEANU MARIANA- reprezentant parinti
  12. BADEA MIHAELA- reprezentant parinti
  13. NICA MIHAI- reprezentant parinti

Observator din partea sindicatului: PROF. Olteanu Adrian

Reprezentant elevi: SMOLEANU RUXANDRA- Clasa a XII-a D

 An scolar 2015-2016

  1. CIUREA ISABELA ELENA- director –PRESEDINTE
  2. ILIE GABRIELA- reprezentant- cadre didactice
  3. RISTACHE DANA- reprezentant- cadre didactice
  4. SMOLEANU FELICIA- reprezentant- cadre didactice
  5. OLTEANU RALUCA- reprezentant- cadre didactice
  6. NEGURA DAN- reprezentant- cadre didactice ( de la structuri)
  7. DINU PATRASCU MADALINA – reprezentant primar
  8. PARVU ION – reprezentant Consiliul Local Baicoi
  9. PIRVULESCU ION- reprezentant Consiliul Local Baicoi
  10. IONITA MARILENA- reprezentant Consiliul Local Baicoi
  11. CIMPEANU MARIANA- reprezentant parinti
  12. BADEA MIHAELA- reprezentant parinti
  13. NICA MIHAI- reprezentant parinti

An scolar 2014-2015

(Incepand cu 04.05.2015)

  1. CIUREA ISABELA ELENA- director –PRESEDINTE
  2. CHIUTU DAN DUMITRU- reprezentant- cadre didactice
  3.  ILIE GABRIELA- reprezentant- cadre didactice
  4. OLTEANU RALUCA- reprezentant- cadre didactice
  5. RISTACHE DANA- reprezentant- cadre didactice
  6. NEGURA DAN- reprezentant- cadre didactice ( de la structuri)
  7. DINU PATRASCU MADALINA – reprezentatnt primar
  8. POPESCU ANCUTA- reprezentant Consiliul Local Baicoi
  9. PIRVULESCU ION- reprezentant Consiliul Local Baicoi
  10. IONITA MARILENA – reprezentant Consiliul Local Baicoi
  11. CAMPEANU MARIANA- reprezentant parinti
  12. BADEA MIHAELA- reprezentant parinti
  13. NICA MIHAI- reprezentant parinti

 

Observator din partea sindicatului: PROF. Olteanu Adrian

Reprezentant elevi: Barnau Bianca- clasa a X-a D